Последние книги

Статистика сайта

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Карлін М.І. - Державні фінанси України

28

Год: 2008
Автор: Карлін М.І. / Карлин М.И.
Жанр: Финансы
Издательство: Знання
ISBN: 978-966-346-344-5
Серия: Вища освіта ХХІ століття
Язык: Украинский
Формат: DjVu
Качество: Отсканированные страницы + слой распознанного текста
Интерактивное оглавление: Нет
Количество страниц: 353

Описание книги Карлін М.І. - Державні фінанси України: У навчальному посібнику розкриваються сутність і структура державних фінансів України. Значну увагу приділено Державному бюджету України, податковій системі, фінансам державних підприємств, установ і організацій. Висвітлено також питання фінансування соціальної сфери України, основні функції державних фінансових органів. Для студентів вищих навчальних закладів, що вивчають курси "Фінанси", "Державні фінанси України", "Податкова система України", "Бюджетна система України", усіх, хто цікавиться проблемами фінансової системи України.

Задля наближення фінансової системи України до стандартів Європейського Союзу потрібно вдосконалювати державні фінанси нашої країни. Складність їх реформування полягає у неоднакових підходах різних політичних сил України до цього питання. Удосконаленню державних фінансів нашої країни певною мірою заважає неоднакове розуміння їх суті, структури і функцій в економічній літературі України.
Теорії державних фінансів і проблемам їх окремих складових приділяється багато уваги з боку зарубіжних і вітчизняних учених. Разом із тим, роль державних фінансів у фінансовій системі країни з транзитивною економікою (а Україна є саме такою країною) в українській економічній науці поки мало досліджена. Це знижує ефективність функціонування як державних фінансів, так і фінансової системи України в цілому. Значною мірою це пов'язано з проблемою з'ясування квоти держави у розподілі і перерозподілі валового внутрішнього продукту нашої країни.
До сьогодні також не визначено, що краще для економіки України: бездефіцитний чи дефіцитний бюджет (згідно з маастрихтськими критеріями). Ці та інші невирішені теоретичні проблеми гальмують реформування податкової системи України, ускладнюють функціонування місцевих фінансів, заважають удосконаленню діяльності державних підприємств і організацій, ведуть до появи складних соціально-екопомічних проблем із впровадження платних послуг у соціально-культурній сфері України. Із метою виправлення зазначеної ситуації написаний цей посібник. Він буде корисним насамперед студентам-фінансистам, студентам інших економічних спеціальностей, які вивчають курс "Фінанси", а також інші фінансові дисципліни.
Посібник побудовано так, щоб студенти зрозуміли роль і значення державних фінансів у фінансовій системі України, з'ясували зміст і проблеми функціонування кожної лапки державних фінансів нашої країни. Тому значна увага приділена висвітленню проблем Державного бюджету України, фінансів державних підприємств і організацій, державного боргу та державного кредиту, соціальних фондів. Студентам буде цікаво ознайомитися з шляхами реформування податкової системи України, з новими підходами до вдосконалення податку на додану вартість, який викликає найбільше зауважень.
У посібнику розглянуто основні функції державних фінансових структур, що контролюють функціонування кожної ланки фінансової системи України. При обґрунтуванні тих чи інших пропозицій реформування державних фінансів ураховувався досвід розвинутих країн, країн — сусідів України.

Скачать бесплатно книгу Карлін М.І. - Державні фінанси України:

ссылка для скачивания


Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Мы Вконтакте


Популярные книги