Последние книги

Статистика сайта

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Бобров В. Я. -  Основи ринкової економіки

Год: 2003
Автор: Бобров В. Я.
Жанр: Учебник
Издательство: "Выща школа"
ISBN: 966-642-165-8
Язык: Украинский
Формат: DjVu
Качество: Отсканированные страницы
Количество страниц: 720

Описание книги Бобров В. Я. -  Основи ринкової економіки: У підручнику в двох фундаментальних розділах висвітлено актуальні проблеми ринкової економіки та підприємництва на основі економічної теорії. Зміст і структура підручника втілюють сучасні надбання вітчизняної та світової економічної науки. Перший розділ присвячено висвітленню базових методологічних положень економічної теорії у політекономічному аспекті. У другому розділі досліджено питання теорії ринкового механізму, його дії на мікро- та макрорівні, а також у світовій економіці. Виклад матеріалу охоплює не тільки проблеми сучасного розвитку економіки України та інших держав, а й перспективи майбутньої інноваційної динаміки і прогресу суспільства у XXI ст. Для учнів і студентів професійно-технічних навчальних закладів.

Підручник підготовлений для тебе, представника нашої талановитої української молоді. Книга, яку ти тримаєш у руках, розкриває найактуальніші та найважливіші проблеми сучасної  економічної теорії і функціонування ринкового механізму. Не викликає сумніву те, що в тебе вистачить зацікавленості і бажання оволодіти тими знаннями, які викладені у цьому підручнику. Справа ця нелегка, вона потребує великої напруженої праці, наполегливості, творчого запалу, терпіння і творчої мужності.
Вірю в тебе, юний друже і колего, у твою волю і талант, стремління стати сучасним спеціалістом високого рівня, який з глибокими економічними знаннями зможе найефективніше працювати на будь-якій посаді, на будь-якому робочому місці в Україні та за її межами. Майбутнє за тобою, за твоїми знаннями з економіки, за твоїм творчим потенціалом! У цьому запорука руху до прогресу нашої держави, здійснення твоїх життєвих намірів і планів, твого особистого успіху.

Скачать бесплатно книгу Бобров В. Я. -  Основи ринкової економіки:

ссылка для скачивания


Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Мы Вконтакте


Популярные книги