Последние книги

Статистика сайта

Рейтинг пользователей: / 6
ХудшийЛучший 
В.Д. Базилевич, К.С. Базилевич - Мікроекономіка (практикум)

Год: 2010
Автор: В.Д. Базилевич, К.С. Базилевич
Издательство: Знання
ISBN: 978-966-346-669-9
Язык: Украинский
Формат: PDF
Качество: Отсканированные страницы
Количество страниц: 247

Описание книги В.Д. Базилевич, К.С. Базилевич - Мікроекономіка (практикум): Практикум поглиблює та доповнює підручник з мікроекономіки, створений викладачами економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Його завдання — не тільки розширити, а й закріпити знання студентів з курсу мікроекономіки. За структурою посібник містить базові терміни та поняття, навчальні тренінги і практичні завдання. У навчальних тренінгах представлені тести, задачі і графічні вправи (з відповідями) до базового курсу з мікроекономіки, який вивчають студенти економічних спеціальностей.

У практичних завданнях наведено питання, що стосуються реальних економічних ситуацій, відповіді на які допоможуть студентам краще зрозуміти теоретичні положення, сформувати навички вирішення проблем, що виникають у діяльності суб'єктів економіки, ефективно застосувати набуті знання на практиці.
Для студентів економічних спеціальностей, аспірантів і викладачів вищих навчальних закладів. Книга буде корисною також підприємцям, економістам-практикам, керівникам підприємств.
Навчальний посібник "Мікроекономіка: практикум" підготовлений авторами підручника "Мікроекономіка" за редакцією В.Д. Базилевича. Практикум пропонує до кожної теми підручника: визначення основних понять і категорій, основні формули, функціональні залежності, контрольні запитання й завдання, тести, графічні вправи, розрахункові задачі, аналітичні завдання, У кінці посібника наводяться відповіді на тести, пояснення до розв'язання поставлених завдань, розв'язки типових комплексних задач, приклади доведення певних позицій щодо вирішення проблемних завдань тощо.
Завдання посібника, по-перше, перевести набуті з підручника "Мікроекономіка" знання в площину їх практичного використання. Для цього студент має можливість пригадати визначення основних категорій, функціональні зв'язки, формули, які наводяться на початку кожної теми.
По-друге, автори пропонують безліч різноманітних способів закріплення теоретичного матеріалу та його застосування у практиці окремого підприємства, домогосподарства чи уряду під час здійснення мікроекономічної політики.
По-третє, за допомогою практикуму викладачі можуть формувати різноваріантні контрольні роботи з окремих тем, а також модульні контрольні роботи. Він дає можливість тренуватись та здійснювати самоконтроль знань тим, хто вивчає цю цікаву та досить складну дисципліну.
Автори мають надію, що цей посібник наблизить теоретичні знання до потреб практики та дасть змогу завдяки задачам і творчим завданням краще зрозуміти теорію мікроекономіки, сприятиме формуванню навичок передбачення поведінки економічних суб'єктів за умов змін в економічному житті домогосподарства, фірми, галузевих ринків, країни та світу, а також розуміння необхідності та способів і форм розподілу економічних функцій і соціальної та економічної відповідальності між приватними суб'єктами та урядовими структурами.
Практикум буде корисний студентам, які вивчають мікроекономіку або цікавляться нею, а також аспірантам, викладачам, бізнесменам, менеджерам та працівникам органів державного управління.

Скачать бесплатно книгу В.Д. Базилевич, К.С. Базилевич - Мікроекономіка (практикум):

ссылка для скачивания


Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Мы Вконтакте


Популярные книги