Последние книги

Статистика сайта

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Білецька Л.В., Білецький О.В., Савич В.І. - Економічна теорія

Год: 2009
Автор: Білецька Л.В., Білецький О.В., Савич В.І./Билецкая Л.В.,Билецкий О.В., Савич В.И.
Жанр: Книги по экономике
Издательство: ЦУЛ
ISBN: 978-966-364-932-0
Язык: Украинский
Формат: PDF
Качество: Изначально компьютерное (eBook)
Количество страниц: 688

Описание книги Білецька Л.В., Білецький О.В., Савич В.І. - Економічна теорія: Посібник містить системний виклад концептуальних положень економічної теорії у контексті сучасних вимог економічної освіти. З'ясовується сутність і специфіка основних механізмів ринкової економіки, а також фактори, які впливають на мікро- і макроекономіку, методи та засоби економічного регулювання. Посібник включає окрім основного викладу теоретичних положень економічної теорії та їх графічно-математичної інтерпретації також розгорнуту довідководопоміжну частину (економічний словник, іменний покажчик, лауреати Нобелівської премії з економіки за 1968-2008 роки, список англійських скорочень, покажчик англійських термінів). Для студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів, науковців, бізнесменів, всіх тих, хто цікавиться економічною теорією.

Економіка - основа існування і розвитку людської цивілізації. При цьому історичний поступ суспільства характеризується постійним ускладненням економічних процесів, які з часом стають предметом наукового вивчення. Це зумовило зародження економічної думки і згодом економічної теорії. Пізнання законів ринкової економіки велике досягнення людства. Воно дає змогу приборкувати стихійність і некерованість економічних змін, вносить свідоме і планомірне начало у весь соціально-економічний розвиток суспільства.
Відкриття економічних закономірностей видатними вченими економістами Д. Рікардо, А. Смітом, Ж. Б. Сеэм, Д. С. Міллем, К. Марксом, А. Маршалом, Дж. М. Кейнсом, М. Фрідменом, І. Фішером та іншими відображає історичний розвиток економіки, складає теоретичну скарбницю, за допомогою якої людству в цілому вдасться підтримувати економічне зростання, долаючи на цьому шляху складні теоретичні і практичні проблеми, постійно оновлюючи і вдосконалюючи ринкові відносини та економічну діяльність.
Тому економічна теорія є однією з найважливіших навчальних дисциплін для студентів-економістів. Без опанування теоретичних проблем, які вона вивчає, не можна стати висококваліфікованим фахівцем, досвідченим управлінцем, господарником, науковцем і державним діячем сучасного рівня. Особливо важливого значення знання з економічної теорії набувають у сучасній Україні, коли вирішення складних завдань у розвитку ринкових відносин вимагає формування нової особистості - - носія світоглядних засад суспільства ринкової економіки та демократії.

Скачать бесплатно книгу Білецька Л.В., Білецький О.В., Савич В.І. - Економічна теорія:

ссылка для скачивания


Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Мы Вконтакте


Популярные книги